Roma - Napoli (5 Gün)

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Roma - Napoli (5 Gün)

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı Geziler
 • Alt Kategori :
  Avrupa Ülkeleri Gezileri, İtalya Gezileri
 • Süre :
  5 Gün
 • Vize :
  Schengen Vizesi
 • Tur Kodu :
  3378

✈ Pegasus Hava Yolları ile Albano Gölü - Nemi Gölü - Castel Gondolfo Turları Dâhil

399 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Roma - Napoli (5 Gün) Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 5 Gün
Talep Gönder
3 Yıldızlı Oteller
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/06/2021
399 €
559 €
399 €
(0-2) 150 €
(3-12) 379 €
(0-2) 150 €
(3-12) 379 €
(0-2) 150 €
(3-12) 379 €
29/06/2021
399 €
559 €
399 €
(0-2) 150 €
(3-12) 379 €
(0-2) 150 €
(3-12) 379 €
(0-2) 150 €
(3-12) 379 €

Fiyata Dahil Olanlar

🙠 Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW)- Roma (FCO) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

🙠 Havalimanı vergileri

🙠 3*otellerde 3 gece oda & kahvaltı konaklama

🙠 Alan-otel-alan transferleri 

🙠 Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

🙠 Albano Gölü & Nemi Gölü & Castel Gondolfo & Outlet ve panoramik Napoli şehir turu

🙠 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

🙠 Otel vergileri

🙠 Turist şehir vergileri

🙠 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

🙠 İç hat bağlantı bileti 

🙠 Vize ücreti, servis bedeli 

🙠 Seyahat sağlık sigortası

🙠 Öğle ve akşam yemekleri

🙠 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

🙠 Yurt dışı çıkış harcı bedeli

🙠 Müze ve ören yerleri girişleri,

🙠 Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

ROMA - NAPOLİ 

PEGASUS HAVA YOLLARI İLE 3 GECE 4 GÜN

Albano Gölü - Nemi Gölü - Castel Gondolfo Turları Dâhil 

Tur Programı

ROMA - NAPOLİ

 

1.Gün        İSTANBUL - ROMA - NAPOLİ

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC1223 tarifeli seferi ile saat 10:40'ta Roma’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyor ve Napoli’ye transfer oluyoruz. Varışımızla birlikte panoramik şehir turu ile programımız başlıyor. Margarita pizzasının anavatanı ve İtalya’nın 3.  büyük şehri olan Napoli’de Garibaldi meydanı, Via Toledo ve bu ikisinin arasında kalan şehrin en eski semtlerinden Centro Storico görüldükten sonra Napoli otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

2. Gün        NAPOLİ - (AMALFİ KIYILARI & SORRENTO)

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amalfi Kıyıları ve Sorrento (95 Euro) turumuza katılabilirler. Denizin ve güneşin birbirini kucakladığı Amalfi Kıyıları turumuzda mavinin her tonuna şahitlik ediyoruz. Kıyı boyunca uzanan sarp kayalıklar ve kayalıklara adeta oyulmuş rengarenk evler eşliğinde yapacağımız turumuzda; limonları ile ünlü Sorrento’yu da ziyaret ediyoruz. Limon ağaçlarının her yeri kapladığı, çiçek saksılarının balkonları süslediği, pastel renklerde evleri ve labirent gibi uzayan sokakları ile kartpostalları süsleyecek kadar romantik olan bu güzel yerde fotograf çekmek için serbest zamanımız oluyor. Tur sonrası Positano'ya geçiyoruz. Positano tepelerinden muhteşem manzarayı panoramik olarak seyrederek Positano'nun muhteşem yollarından Amalfi'ye ulaşıyoruz. Amalfi Katedrali görülecek yerler arasındadır. Amalfi’nin sokaklarında alışveriş imkânı. Sonraki rotamız muhteşem deniz manzarasına hâkim bir tepede yer alan Ravello. Ravello'dan sonra turumuz sona eriyor. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

3.Gün        NAPOLİ - ROMA  

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Pompei (55 Euro) turuna katılabilirler. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur bitimi Albano Gölü & Nemi Gölü & Castel Gondolfo & Outlet turu ile programımız başlıyor. Nemi Köyü olarak bilinen pencerelerinde çiçeklerle sizi karşılayan rengarenk evleriyle, taş sokaklarıyla, meşhur doğal çileklerinin satıldığı, sergilendiği, birbirinden sevimli dükkanlarıyla ve sonunda muhteşem göl manzaralarıyla kendinizi masaldaymış gibi hissettiren eşsiz bir doğaya sahip bir köy. Albano gölü kıyısına kurulu Castel Gondolfo ise Papa’nın yazlık sarayına ev sahipliği yapmakla beraber tarihte pek çok Roma imparatorunun yazlığına da ev sahipliği yapmış eşsiz bir kasabadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Roma Gece (35 Euro) turuna katılabilirler. Roma’nın en önemli İkonlarını rehberiniz ile Roma gece ışıkları eşliğinde görme şansı bulacaksınız.Tur bitiminde Roma otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

4. Gün         ROMA  

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. . Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Roma İkonları ve Vatikan (55 Euro) turuna katılabilirler. Urbs caput mundi yani “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa medeniyetine şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), Castel San't Angelo - Melekler Şatosu, Navona meydanı, Piazza Pietra Pantheon, Piazza Popolo görülecek yerler arasındadır. Akşam Roma’nın en önemli İkonlarını rehberiniz ve Roma gece ışıklarının eşliğinde keşfetme şansı bulacaksınız.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.


 

5. Gün                   ROMA - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları PC1224 tarifeli seferi ile saat 12.30'da İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

 
 • Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

 • *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

 • Gidiş ve dönüş uçuşları sıralıdır.

(Örneğin, gidiş uçuşunda ilk satırındaki tarihin dönüşü, dönüş uçuşunda da ilk satırdaki uçuştur)

 • Konfirme edilen iç hat bağlantıları 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir. 

 • Gruplarda iç hat bağlantı fiyatları geçerli olmayabilir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.

Zorunlu Yurt Dışı Sigortası
Turizm Bakanlığı ve Tursab tarafından zorunlu tutulan seyahat sigortasıdır.EK PRİM UYGULAMASI:65 yaşa kadar yukarıdaki primler uygulanır. Maksimum sigortalanma yaşı 80 dir.66-70 fiyat %50 sürprimli71-75 yaş %100 sürprimli76-80 yaş %200 sürprimli81 yaş ve üzeri sigorta poliçesi kesilmemektedir.

Ulaşım

Pegasus Hava Yolları ile